بارسلونا 1 - 0 آپوئل نیکوزیا؛ بی زحمت و بی دردسر

از ساعت 23:15 دقیقه امشب و در استادیوم نیوکمپ شهر بارسلون شاگردان لوئیز انریکه در تیم فوتبال بارسلونا در حالی که با 9 تغییر نسبت به دیدار ابتدای هفته برابر بیلبائو به زمین آمده بودند، به مصاف تیم نه چندان قدرتمند آپوئل نیکوزیا قبرس رفتند.

روند مسابقه در تمام طول 90 دقیقه شکل یکسانی داشت. آبی اناری ها با تکیه بر حرکات نیمار و مسی موقعیت های نصفه و نیمه ای را روی دروازه حریف خلق کردند و از آن سو تیم زرد پوش میدان از قدرت کافی برای ایجاد خطر بر روی دروازه مارک آندره تراشتگن که نخستین دیدار رسمی اش را برای بارسا انجام می داد، برخورد دار نبود تا شاگردان انریکه بدون به زحت انداختن خود و با کنترل بازی و مالکیت توپ بتوانند اولین پیروزی خود را در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا به دست آورند.

ترکیب دو تیم:

لحظات حساس بازی:

دقیقه 28 (1-0): سانتر لیونل مسی از روی ضربه ایستگاهی را جرارد پیکه با ضربه سر خود به گوشه دروازه فرستاد تا شاگردان لوئیز انریکه 1-0 از حریف قبرسی خود پیش بیفتند.

امار و ارقام :

/ 1 نظر / 32 بازدید
غزال

سلام. غزال هستم. خوشحال میشم سر بزنین. میخوام اگه موافق هستین لینکتون کنم. شما هم لطفا لینک کنین. فقط اگه دوست دارین لینکتون کنم اول با یه نظر بهم بگین با چه اسمی لینکتون کنم[لبخند]