اخبار کوتاه نقل و انتقالات

* بالوتلی تا چند روز آینده میلان را ترک می کند و به آرسنال ملحق خواهد شد، توپچی ها هم چنین به دنبال موراتا نیز می باشند.
منبع: Daily Mail
* رئال مادرید در حال آماده سازی یک پیشنهاد به رحیم استرلینگ می باشد، آن ها حاضرند برای خرید این بازیکن 30 میلیون یورو پرداخت کنند. مادریدی ها نگران وضعیت رونالدو هستند و قصد دارند بازیکنان مورد نظرشان در آن پست را جذب کنند.
منبع: Sunday Mirror
* جدال من سیتی و بایرن برای انتقال آرتور ویدال، طرف انگلیسی ممکن است به علاوه پول نستاسیچ را ارائه دهند و آلمانی ها شقیری را به یووه واگذار کنند، قیمت ویدال حدود 60 میلیون یورو تخمین زده می شود.
منبع: Tuttosport
* چلسی، آماده ارائه پیشنهادی 60 میلیون پوندی به یوونتوس برای خرید پوگبا است، باشگاه یووه نمی خواهد یکی از بهترین بازیکن های خود را از دست بدهد، اما چنین مبلغی می تواند وسوسه برانگیز باشد.
منبع: Gazzetta dello Sport
* پراندلی پیشنهاد گالاتاسرای را رد کرده است، گزینه اول غول های ترکیه در حال حاضر دیوید مویس است.
منبع: Corriere dello Sport
* خوزه مورینیو دوباره علاقه خود به ویلیام کاروالیو را اعلام کرده است؛ احتمالا مبلغ 37 میلیون یورو از سوی لندنی ها برای خرید این بازیکن 22 سال به باشگاه لیسبون ارائه می شود.
منبع: Sunday People
* بنا بر گزارش ها، لوئیز فن خال قصد دارد نایجل دی یانگ و استفان وریخ را به منچستر یونایتد ملحق کند.
منبع: Daily Star
* لیونل مسی به طور کامل مشتاق است تا لوئیز سوارز به جمع کاتالان ها ملحق شود، گفته می شود زوبی زارتا در مورد انتقال سوارز با مسی مشورت کرده و این بازیکن از این انتقال کاملا استقبال نموده است.
منبع: Sunday People
* یوونتوس قرار است به پاتریس اورا پیشنهاد دهد که به آن باشگاه ملحق شود، منچستر یونایتد به تازگی با لوک شاو به توافق رسیده و ممکن است اورا زمان زیادی برای بازی کردن در ترکیب شیاطین سرخ پیدا نکند.
منبع: Daily Express
* رئال مادرید وضعیت آسمیر بگوویچ، دروازبان استوک را زیر نظر گرفته است.
منبع: Daily Star
* آرسنال آماده است مبلغ 40 میلیون یورو که هزینه آزاد سازی قرار جکسون مارتینز می باشد را به پورتو پرداخت کند.
منبع: A Bola

منبع خبر : طرفداری

/ 0 نظر / 11 بازدید