آلوز: برای ماندن در بارسلونا باید با انریکه صحبت کنم

وی اظهار داشت: در بارسلونا بسیار خوشحال هستم. سال‌های بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. شاید آخرین سال چندان خوب نبوده باشد اما زمان آن رسیده که به روزهای خوبمان بازگردیم و از بودن در این باشگاه لذت ببریم.

آلوز ادامه داد: باید با لوئیس انریکه صحبت کنم. واقعا امیدوارم که کار کردن با یکدیگر را ادامه دهیم. یک سال دیگر از قرارداد من باقی مانده است و وقتی برای صحبت در این خصوص جلسه می‌گذاریم، در خصوص ماندن یا رفتنم تصمیم می‌گیریم. آرزوی من این است که قراردادم را در این باشگاه به پایان برسانم اما باید در این خصوص به توافق برسیم.

وی در خصوص محرومیت سوارز خاطرنشان کرد: بدترین کارها بدون جریمه بودند؛ کاری که سوارز انجام داد در یک لحظه تنش رخ داد. اینکه اجازه نمی‌دهند او رسما به هواداران معرفی شود کمی عجیب است. حضور او در بارسلونا بسیار خوب است.

مدافع بارسلونا اضافه کرد: حال نیمار خوب است اما هنوز نمی‌تواند به صورت طبیعی راه برود. وقتی به تمرینات برگردیم او در بهترین شرایطش باز خواهد گشت. این مسئله چیزی نیست که نگران‌مان کند.

وی گفت: نتایج اخیرمان در جام جهانی بد بودند. تعداد کمی از بازیکنان در بازگشت به خانه‌هایشان ناراحت بودند زیرا آنها تمام تلاش‌شان را در تیم ملی انجام دادند اما زندگی همین طور است. فقط امیدوارم کسی به سخت‌کوشی و تلاش ما در این مسابقات شک نکند.

منبع خبر: خبرگزاری فارس
/ 0 نظر / 12 بازدید